ما چه خدماتی ارائه می‌دهیم؟

محوریت فعالیت تارینو در حوزه خدمات وب ابری می‌باشد. از جمله خدمات ما ارائه میزبانی‌وب، ثبت دامنه با پنل اختصاصی که کنترل سایت و هاست را برای شما آسان‌تر و لذت‌بخش می‌کند.

در واقع اگر بخواهیم مزیت تارینو را بر رقبا در چند جمله بر شماریم می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:


مهم‌ترین مزایای تارینو:

  • راحتی سفارش میزبانی‌وب، دامنه، نصب سیستم‌مدیریت فارسی در کمتر از ۱ دقیقه
  • میز مدیریت منحصربه‌فرد برای مدیریت راحت و بی‌دردسر میزبانی‌وب
  • استفاده از تکنولوژی های نو و پیشرفته کنونی این عرصه
  • پشتیبانی قوی از طرق مختلف در ۲۴ ساعت روز:
    • گفت‌وگو و مشاوره آنلاین آنی
    • سیستم پشتیبانی (تیکتینگ) ۲۴ ساعته
    • پشتیبانی تلفنی همه روزه حتی جمعه‌ها

پدرخوانده تارینو

از سال ۸۹ خورشیدی جمعی از افرادی که هم‌اکنون در تیم تارینو حضور دارند، با برند گلدن کلود در حوزه خدمات وب فعالیت داشته‌اند. تیم فعلی تارینو، پیش‌از این در حوزه های مختلف اعم از ارائه سرورهای مجازی و اختصاصی، خدمات ابری، میزبانی‌وب ابری و سایر خدمات در این عرصه حضور حرفه‌ای داشته‌است.

در سال‌های پیشین ما تمرکز خود را بر کیفیت و ثبات خدمات خود قراردادیم اما همواره در طول فعالیت خود می‌دانستیم که کاربران ایرانی لایق امکانات به‌مراتب حرفه‌ای‌تری با زبان مادری خود هستند. ما به دفعات خدمات همکاران دیگر فعال در این حوزه را بررسی کردیم اما آنچه ما در اندیشه آن بودیم ، یعنی سیستمی یکپارچه و سریع که آرامش‌خاطر کاربر را درهر شرایطی فراهم کند را نیافتیم.

چنین شد که عزم خود را جزم کردیم و با همین هدف، قدم در این راه نهادیم.

تیم فنی ما

کارکنان بخش فنی تارینو تجاربی ارزشمند که حتی دوران تاریک اینترنت دایل‌آپ و کارتی را هم دربر‌می‌گیرد را با خود یدک می‌کشند. آن‌ها در تارینو از آخرین تکنولوژی های حوزه وب برای طراحی و پشتیبانی سایت استفاده ‌می‌کنند. برای مثال در طراحی همین سایت از ابزارها، تکنولوژی‌ها و زبان‌های React/Redux - NodeJS/Express - Webpack - PHP7 که در معتبرترین سایت‌های دنیا بکارگرفته‌ می‌شوند، استفاده شده‌است.

هرچند که از روی ابزار نمی‌توان درباره چیزی به‌طور قطع نظر داد، اما شما حتما با استفاده از میزکار و یا سایت تارینو متوجه ظرافت و حساسیت زیاد ما در طراحی و توسعه برنامه و وبسایت شده‌اید.

هنوز اول راه هستیم

شاید گمان کنید که هدف نهایی و آرمانی ما تارینوی فعلی باشد، اما به قطع چنین نیست. تارینوی فعلی بسیار عالی پاسخ‌گوی نیاز مشتریانش است و ما نیز این را کتمان نمی‌کنیم اما ما همیشه به دنبال بهتر کردن خدمات خود به کاربران هستیم.

فضای بی‌کران ذهن ما راه را برای رشد و بزرگ‌شدن تارینو باز و بی‌انتها می‌بیند و همیشه برای گام بعدی خود را آماده می‌کند. پس از الان به بعد منتظر امکانات تازه و بالارفتن کیفیت هرچه‌بیشتر سرویس های ما باشید!

صاحب امتیاز

صاحب‌امتیاز و شریک‌موسس تارینو آقای بهنام رجبی فرد می‌باشد.

حکایت همچنان باقی‌ست...

بزودی اطلاعات بیشتری از تیم تارینو و برنامه‌های آن درج خواهد شد.

رایگان شروع کنید و خودتان قضاوت کنید شروع سفارش

ارتباط باما یا با واحد فروش تماس بگیرید: ۰۲۱ ۲۸۴ ۲۲۵ ۳۴