شرح مقررات تارینو

کلیه خریداران موظف هستند در صورت درخواست ارائه اطلاعات هویتی خود‬ ‫شامل کپی شناسنامه ،کپی کارت ملی و تاییدیه شماره تلفن ثابت برای اشخاص حقیقی و درخواست شخص حقوقی همراه با‬ ‫کپی روزنامه رسمی آخرین تغییرات، به تارینو می باشند. در صورتیکه تارینو ، در هنگام تکمیل‬ ‫فرآیند خرید و به جهت تسهیل و تسریع امور، اقدام به دریافت و کنترل این مدارک ننماید پس از‬ ‫آن حق دریافت این مدارک همواره برای تارینو محفوظ بوده و با عدم ارائه مدارک در زمان مقرر‬ ‫به تارینو ، حقوق مالکیتی خریدار ملغی محسوب می شود و ضمنا عواقب اعلام ناصحیح اطلاعات‬ ‫مستقیما بر عهده خریدار خواهد بود. خریدار اذعان می نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارائه شده و آدرسها و شماره تماس و امثالهم‬ صحیح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در پورتال کاربران می کوشد. تارینو حق دارد هر زمان که نیاز به کنترل این اطلاعات داشته تصویر برابر اصل این اطلاعات را از خریدار دریافت نماید.‬ تارینو حق دارد تا تکمیل اطلاعات صحیح و مستند نسبت به تعلیق سرویس اقدام نماید.

روش ارتباطی مستند تارینو با خریدار، آدرس ایمیل خریدار و پاسخ به تیکت های پورتال‬ ‫پشتیبانی که از طریق حساب کاربری وی در پورتال کاربران ثبت شده است، خواهد بود و روش ارتباطی مستند خریدار با شرکت، ثبت تیکت در پورتال پشتیبانی با دریافت شماره‬ ‫پیگیری تیکت و یا ارسال نامه و دریافت رسید کتبی از شرکت خواهد بود.‬

قوانین تارینو تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین المللی ناظر بر سرویسهای قابل ارائه تارینو و از آنجا که این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، تارینو حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می داند ونسخه قوانین بروز شده را از طریق لینک به صفحه شرایط استفاده از خدمات در وب سایت تارینو در دسترس عموم خواهد بود.

ارتقاﺀ سرویس میزبانی از یک سرویس به سرویس بالاتر انجام می گیرد و هزینه آن معادل تفاضل هزینه دوسرویس به نسبت روزهای باقیمانده از طول مدت سرویس می باشد که به صورت خودکار توسط پنل کاربران محاسبه می گردد.

حداکثر زمان تحویل برای سرویسهای تارینو که با عنایت به شرایط عمومی کشور و با فرض بدترین حالات ممکن است به شرح ذیل است :

 • سرور اختصاصی ۵ روز کاری
 • ثبت دامنه ۲ روزِ کاری
 • سرویس میزبانی ۱ روزِ کاری

بدیهی‌ست در شرایط عادی، موارد فوق معتبر نمی‌باشد و مدت زمان برای ثبت میزبانی‌وب کمتر از یک دقیقه در نظر گرفته شده‌است. (شرایط غیرعادی طبق نظر کارشناسان تارینو درنظر گرفته می‌شود)

تارینو مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی از نرم‌افزارها (application ها) و یا برنامه‌های مورد استفاده خریدار مانند پورتال‌ها، سیستم‌های وبلاگ و مدیریت محتوا و امثال آنها، ندارد.

 • تارینو موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده ها و نرم افزارهای موجود در سرویس خریدار می باشد و همچنین آنرا در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. لیستی از فعالیتهای غیرمجاز در زیر آمده است، این لیست تنها بصورت نمونه بوده و فعالیتهای غیرمجاز، محدود به این لیست نخواهد بود :
 • استفاده از نرم افزارهای بدون رعایت حقوق معنوی موسوم به CopyRight ایران و بین المللی.
 • نصب ویا استفاده برنامه ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد .
 • ارسال یا اجرای فایلهای اجرایی مانند و نه محدود به فایلهایی با پسوند exe , com , bat , vbs و امثالهم و در صورت وجود این فایلها بدون اخطار از فضای خریدار حذف می شود و با خریدار بر طبق قانون برخورد می گردد.
 • خریدار مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی باشد.
 • استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس و سایر سرویسهای دیگر تارینو و سایر خریداران گردد.
 • وجود فایلهای حاوی ویروس عمدا و یا سهوا در فضای سرویس مورد خریداری.
 • ارسال هرزنامه (Spam) عمدا ویا سهوا (ملاک، گزارش Spamcop یا سایتهای مشابه ، دیتاسنتر محل قرارگیری سرور و یا بررسی تیم فنی تارینو می باشد) حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد.
 • ارسال ایمیل بصورت گروهی و تعداد بالا (حداکثر ۱۰۰۰ ایمیل در روز و ۲۰ ایمیل در ۱۰ دقیقه مجاز می باشد به شرط آنکه کلیه گیرندگان ایمیلها، خودشان درخواست دریافت ایمیل از خریدار را داشته (OPTIN) و آدرس و توضیح نحوه لغو عضویت به زبان انگلیسی در متن ایمیل وجود داشته باشد(Unsubscribe link)).
 • گزارش فنی تارینو و یا IDC که سرور میزبانی در آن می باشد نسبت به انجام اعمال مغایر قانون تارینو.
 • عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (خریدار موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قانون میباشد)
 • انجام فعالیتهایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات تارینو به خریدار و یا سایر خریداران گردد.
 • استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث.
 • عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.


تارینو هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد اضطراری مانند و نه محدود به بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی تارینو تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد را می نماید. بروز هر یک از موارد اضطراری موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد. تحریم و عدم امکان تبادل ارز از موارد اضطراری خواهد بود.

شرط موافقت کاربر با قوانین فوق

لازم است بدانید که با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت تارینو یا پورتال مشتریان خریدار قوانین تارینو را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.

رایگان شروع کنید و خودتان قضاوت کنید شروع سفارش

ارتباط باما یا با واحد فروش تماس بگیرید: ۰۲۱ ۲۸۴ ۲۲۵ ۳۴